تبلیغات
میهن روز - مصاحبه با فرزاد فرزین
میهن روز
وبلاگی سرگرم کننده برای همه

مصاحبه با فرزاد فرزین

    نوشته شده در تاریخ : شنبه 29 اسفند 1388   07:19 ب.ظ

نوع مطلب :متفرقه ،

تنظیم‌هایش به دل می‌نشیند،  گزیده‌ای از گفتگو با او را بخوانید...

- آمدن من به تلویزیون اصلا عجیب و غیرمنتظره نبود، من یك خواننده مجاز هستم و خواندن در یك رسانه ملی حق طبیعی من است، البته برای خواندنم در تیتراژ كوله‌پشتی بسیاری از دوستانم از جمله فرزاد فتاحی و احسان علیخانی زحمت كشیدند كه جا دارد همین جا از همه‌ آنها تشكر كنم.

- ذاتا آدم كم‌كاری هستم، وقفه سه ساله‌ای هم كه بین دو آلبومم به وجود آمد، حكایت از همین كم‌كاری دارد.

- هر چند كه پیش‌بینی كردن در مورد استقبال از یك آلبوم كار اشتباهی است، اما حدس می‌زنم كه آلبومم به بازار موسیقی پاپ شوك وارد می‌كند.

- حداكثر تا اواخر پاییز، آلبوم جدیدم را با نام «شوك» روانه بازار خواهم كرد، این آلبوم 12 قطعه دارد، دوستان زیادی مرا در تولید این آلبوم یاری كردند از جمله فرزاد فتاحی، نوید سپهر، پویا نیك‌پور، علی ثابت، پیام شمس، بابك صحرایی و داریوش شهریاری...

- دلیل اسامی زیاد در آلبوم این است كه دوست داشتم افراد زیادی با سلیقه‌های متفاوت با من همكاری كنند تا آلبوم بتواند هر نوع سلیقه‌ای را مخاطب قرار بدهد و افراد و علاقه‌مندان به پاپ را جذب كند.

- تا به حال بارها و بارها در این آلبوم تغییراتی به وجود آوردم، این تغییرات به خاطر این بود كه نمی‌خواستم در آلبومم كار قدیمی و كهنه‌ای وجود داشته باشد.

- نیمه‌شعبان، كنسرت بزرگی در اردبیل به اتفاق بابك جهان‌بخش داشتیم كه خدا رو شكر با استقبال زیاد علاقه‌مندان مواجه شد ما دو شب پیاپی در آنجا برنامه داشتیم و هر شب میزبان 4000 هزار نفر بودیم هر چند كه برگزاركنندگان كنسرت بدقولی كردند و پول ما را تمام و كمال پرداخت نكردند.

- قرار بود اوایل شهریورماه در دبی به اتفاق محسن یگانه كنسرتی برگزار كنم كه متاسفانه ارشاد مجوز برگزاری این كنسرت را به ما نداد.

- برای خودم هم عجیب است كه چرا روی اسم من تا این حد حساسیت به خرج می‌دهند در حالی كه من از اول خواننده مجاز بودم... البته مدتی كارهایم از ماهواره پخش می‌شد، اما آن زمان ارشاد در مورد پخش شدن كلیپ از این شبكه‌ها هیچ هشداری به ما نداده بود به محض این‌كه ارشاد گفت: كلیپ‌هایمان نباید پخش شود، جلوی پخش آنها را گرفتم، اگر هم می‌بینید كه این كلیپ‌ها باز هم در حال پخش است، بدون اجازه ما پخش شده است.

- من صدای اغلب خواننده‌ها را دوست دارم ولی علاقه زیادی به حامی و فریدون آسرایی دارم، امیدوارم هر دوی آنها در كارهایشان موفق باشند.

- بخش زیادی از موفقیت‌هایم را مدیون لطف خدا می‌دانم و مطمئنم كه اگر لطف خداوند نبود، هرگز نمی‌توانستم موفق شوم.

- به طور كلی آدم رك و روراستی هستم و از كنایه و این طور چیزها بیزارم.

- كسانی كه من را از نزدیك نمی‌شناسند فكر می‌كنند من آدم افاده‌ای هستم و اهل كلاس گذاشتن اما به محض این‌كه با من برخورد می‌كنند، نظرشان تغییر می‌كنند.

- با این‌كه در زمینه آهنگسازی و ترانه‌سرایی همكاری می‌كنم، اما خودم را بیشتر یك خواننده می‌دانم.

- قرار بود در آلبوم جدیدم با حمید عسگری همكاری كنم، اما بنا به دلایلی این همكاری منتفی شد، اما دوستی من و حمید همچنان پابرجاست.

- آلبوم بعدی‌ام را احتمالا تا یك سال دیگر روانه بازار خواهم كرد، سعی می‌كنم حال و هوای آلبوم چهارمم كمی متفاوت‌تر باشد.

- عیدفطر، فیلم پسران آجری اكران خواهد شد. امیدوارم این فیلم با استقبال علاقه‌مندان سینما مواجه شود، در این فیلم همبازی‌ام، پوریا پورسرخ است و من در نقش خودم، یعنی یك خواننده بازی خواهم كرد.

- چند پیشنهاد سینمایی دارم كه از بین آنها یكی را انتخاب كردم، اما تا زمانی كه همه چیز قطعی نشده، سعی می‌كنم، در موردش حرفی نزنم.


آخرین پستها