تبلیغات
میهن روز - زلزله 1/8 ریشتری!!
میهن روز
وبلاگی سرگرم کننده برای همه

زلزله 1/8 ریشتری!!

    نوشته شده در تاریخ : پنجشنبه 27 اسفند 1388   11:46 ب.ظ

نوع مطلب :متفرقه ،

خوب امروز همراه باهم گیر میدهیم به زلزله 8 ممیز 1 ریشتری در ...

ونزوئلا:

زلزله می آید . ایران ضمن همدردی با ملت فهیم ونزوئلا، برای آن‌ها حدود دو میلیون خانه‌ی پیش‌ساخته و مقادیر خفنی بیسکویت و کلوچه‌ی لاهیجان و کنسرو ارسال می كند . قرار می شود تمام مردم ایران یا یک لقمه از غذایشان را به آن‌ها بدهند یا دولت خودش به زور یک لقمه از غذای ملت بزند و به آن‌ها بدهد. رئیس جمهور ونزوئلا هم به همراه 337423876354736568 نفر خانم عریان و نیمه عریان و 1/4 عریان (!) در زیر آوار متاسفانه یا خوشبختانه سالم بیرون میاد و با اون نیش همیشه بازش كه معلوم نیست به چی میخنده لبخند میزنه و با اوباما هم دست میده !

اسپانیا:
زلزله می‌آید. هیچ‌کس بر اثر آن کشته و زخمی نمی‌شود و فقط چند تا گاو به خیابان می‌آیند. مردم پارچه‌ی قرمز نشان می‌دهند و برای تفریح می‌دوند. گاوها صد و هشتاد نفر را کشته و دو هزار نفر را زخمی می‌کنند!

ایالت كاتالان و هواداران بارسلونا نیز با گاو به استقبال هواداران رئال مادرید رفتند و بر اثر این درگیری نیمی از جمعیت اسپانیا نیز كشته میشوند !!!

 

 

افغانستان:
زلزله می‌آید. سیصد هزار نفر کشته می‌شوند. القاعده و عصاره بن لادن (ببخشید اوسامه بن لادن) مسئولیت زلزله را بر عهده می‌گیرد. نیروهای آمریکایی تمام کوهستان‌های افغانستان را بمباران می‌کنند و سیصد هزار نفر دیگر از جمله بن‌لادن را در این درگیری‌ها از بین می‌برند. بعد از چهار ساعت پس‌لرزه‌ی فسقلی دیگری می‌آید و بن‌لادن در میان تعجب همگان صحیح و سالم مسئولیت آن را هم بر عهده می‌گیرد!

ضمنا مزرعه خشخاش هم برای دوستان مكتب عمل همچنان سالم باقی مانده است !! نگران نباش داداش !! لول

 

 

ژاپن:
اخبار ژاپن اعلام می‌کند که از امروز به مدت یک ماه، هر روز زلزله‌ای به بزرگی هشت و نیم ریشتر، توکیو را خواهد لرزاند. ساکنان توکیو زیر لب می‌گویند سوسکی بابا و برای امتحان کردن مقاومت ساختمان‌ها، سه ریشتر هم خودشان به صورت دستی به زلزله اضافه می‌کنند. یک دستگاه هم درست می‌کنند که جو را تبدیل به آب‌جو کند و موقع زلزله بیشتر سر حالشان بیاورد!

 

 

امارات:
زلزله می‌آید. نیمی از کشور نابود می‌شود. دور ساختمان‌های مخروبه نوار زرد می‌کشند و آن‌ها را به مکان توریستی تبدیل می‌کنند. ایرانی‌های همیشه در صحنه نیز از این مکان‌ها دیدن می‌کنند و در آن قسمت دی جی میاورند و
PERSIAN NIGHT براه میكنند !! اماراتی‌ها با پول حاصل از صنعت توریسم، یک کشور دیگر درست می‌کنند!

 

 

فرانسه:
زلزله قرار است تا چند روز دیگر بیاید. تمام مردم اعتصاب می‌کنند و خواستار منع وقوع زلزله در کشورشان می‌شوند. حمل و نقل عمومی مختل می‌شود. در نهایت زلزله تسلیم خواست مردم می‌شود و دیگر نمی‌آید!

در این بین دانشجویان محجبه و مسلمان دانشگاههای فرانسه نیز به دلیل عدم كشف حجاب و نیامدن زلزله هیز بازی (!) در دانشگاه مجددا اخراج میشوند !!

 

 

آمریکا:
زلزله می‌آید. هیچ‌کس کشته و زخمی نمی‌شود اما دو نفر و نصفی بی‌خانمان می‌شوند. تلویریون ایران ده بار این خبر را پخش می‌کند و سیاست‌های باراک اوباما، جرج بوش، کلینتون .... و کریستف کلمب مورد انتقاد شدید قرار می‌گیرد!

وزیر خارجه‌ی آمریکا خطر تروریسم را گوشزد می‌کند و دوباره افغانستان را بمباران می‌کنند!

 

 

 

فلسطین:
زلزله می‌آید. کسی خانه ندارد تا بی‌خانمان شود! یازده هزار نفر از نیروهای غیرنظامی کشته می‌شوند. قطعنامه‌ای توسط تمام کشورهای جهان با امضای ایران صادر شده و کشتار غیرنظامیان محکوم می‌گردد. در انتهای این قطعنامه تأکید می‌شود که در صورت تکرار زلزله، عواقب بسیار بدی در انتظار رژیم صهیونیستی خواهد بود! ششصد و 3610129386498 بیلیون دلار کمک مالی هم توسط همان تمام کشورهای جهان صورت می‌گیرد!

 

 

سوئیس:
زلزله می‌آید. دسته‌ی عینک چهار نفر از ساکنان می‌شکند. از سوی دولت به تمام شهروندان سوئیس مبلغ سه میلیون یورو وام بلاعوض پرداخت می‌شود. کل کابینه از مردم عذرخواهی کرده و ضمن پذیرش مسئولیت تمام اتفاقات، دسته‌جمعی استعفا می‌دهند!

 

 

 

کلمبیا:
زلزله می‌آید. تمام جمعیت کشور به جز نود و یک نفر کشته می‌شوند. درگیری مسلحانه رخ می‌دهد. یک نوجوان 14 ساله با آر.پی.جی نود نفر دیگر را می‌کشد. بعد به خودش هم مظنون می‌شود و آر.پی.جی را توی حلقش فرو می‌کند!

این كشور هم از نقشه جغرافیا خذف میشود !!

 

 

هند:
زلزله می‌آید. تمام خانه‌ها خراب می‌شود. مردم آواره‌ی کوچه و خیابان می‌شوند و از گرسنگی در آستانه‌ی مرگ قرار می‌گیرند. بعد در یک اقدام همگانی مرتاض می‌شوند و از مرگ حتمی نجات پیدا می‌کنند!

 شاهرخ خان و كارینا كاپور هم برای این داستان فیلم بازی میكنند و پایان دراماتیكی رو رقم میزنند !!

 

 

لبنان:
زلزله می‌آید. نیمی از جمعیت اسلحه بدست فرار میكنند و نیمی دیگر نیز به حمایت از سید حسن نصرالله به خیابانها میریزند و شعار یا حبیبی حسن سر میدهند ... سید حسن نیز در سخنرانی خود اسراییل را بازنده اصلی این زلزله میخواند و مردم لبنان در كمال عشق و حال و ثروت و بی حجابی به شادی و پایكوبی میپردازند !!‌ (به ایمیل غم لبنان ما را كشت مراجعه شود - لول)

 

 

ایران:
زلزله می‌آید و ضص9ثیسظط]]]ۀ‍ظد طپ*/23ث4ص یدزنطش ............ ......... ......... ......... ......... ......... .........

(اگر كسی زنده بود زنگ بزنه و من رو از زیر آوار نجات بده)
آخرین پستها