تبلیغات
میهن روز - عکسهای بی نظیر از بوگاتی گرانترین اتومبیل جهان
میهن روز
وبلاگی سرگرم کننده برای همه

عکسهای بی نظیر از بوگاتی گرانترین اتومبیل جهان

    نوشته شده در تاریخ : پنجشنبه 27 اسفند 1388   11:36 ب.ظ

نوع مطلب :متفرقه ،اخبار ،

با سلام به همه میخوام شروع کارم با یه پست جنجالی باشه عکسهای بی نظیر از بوگاتی گرانترین اتومبیل جهان.

(بوگاتی ویرون)تندروترین و گران ترین سوپر اتومبیل جهان :
این اتومبیل با قدرت 1001 اسب بخار که نشانگر انرژی فوق العاده زیادی بوده ، از یک موتور شانزده سیلندر هشت لیتری با کمک چهار توربو چارجر بهره مند است.
در این اتومبیل برای رسیدن به سرعت 250 کیلومتر در ساعت که حد نهایی سرعت گیری بسیاری از انواع اتومبیل های اسپرت است،فقط به 266 اسب بخار نیاز است !!!
تنها اتومبیل غیر مسابقه ای را که می توان با آن مورد مقایسه قرار داد مک لارن F1 بوده که آن هم بعد از رسیدن به سرعت های بالاتر از 320 کیلومتر در ساعت در مقابل بوگاتی حرفی برای گفتن ندارد ...
حداکثر انرژی ایجاد شده در محفظه احتراق بوگاتی ویرون به سه هزار (3000) اسب بخارمی رسد که هزار اسب بخار آن توسط سیستم خنک کننده مورد استفاده قرار می گیردو هزار اسب بخار دیگر از سیستم اگزوز خارج می شود و هزار اسب بخار نیز  به چهار چرخ منتقل می شود . حداکثر نیروی تورک در این بوگاتی رقم باورنکردنی 922 پاوند بوده که از دور موتور 2000دور در دقیقه در اختیار راننده قرار دارد و گیربکس به راحتی میتواند این نیرو را مورد استفاده قرار دهد، در حالی که چنین نیرویی هر گیربکسی را می تواند متلاشی کند. در حین حرکت با این اتومبیل چنانچه سیستم کنترل پایداری (ESP) آن را خاموش کنید، می توانید حتی در دنده سه نیز چنانچه سطح مسیر حرکت کاملاً صاف باشد اصطلاحاً تیک آف کنید ...
قیمت این سوپر اتومبیل جنجالی در حدود یک میلیون یورو پیش بینی شده بود که با احتساب مالیات های متعلق به آن و با نرخ برابری دلار بیش از 2/1میلیون دلار می شود.

+ عکس از کیلومتر شمار این اتومبیل پر سرعت که سرعتش ۴۲۰ کیلومتر در ساعت است خودتون عکسش رو ببینید (عکسها در ادامه مطلب )

(عکسها در ادامه مطلب )

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _آخرین پستها