تبلیغات
میهن روز - گزارش تصویری از جشن منتقدان سینما با حضور بازیگران مطرح چون لیلا حاتمی،شهاب حسینی..
میهن روز
وبلاگی سرگرم کننده برای همه

گزارش تصویری از جشن منتقدان سینما با حضور بازیگران مطرح چون لیلا حاتمی،شهاب حسینی..

    نوشته شده در تاریخ : پنجشنبه 27 اسفند 1388   06:37 ب.ظ

شهرام شکیبا اجرای سومین مراسم شب منتقدان را برعهده داشت، او در ابتدای صحبت‌هایش با اشاره به تاخیر یک ساعته شروع مراسم سعی کرد با طنزی لطیف و ظریف که از او سراغ داریم با این ماجرا شوخی کند. البته پس از تاخیر اولیه همه چیز با سرعت انجام شود. 
داوری نخستین جشنواره مطبوعات سینمایی برعهده شهرام جعفری‌نژاد ،شاهین امین،محمد سلیمانی ،محمدتقی فهیم ،نصرت‌الله تابش سردبیران نشریات تخصصی صنعت سینما ،سینمای پویا،جهان سینما ، سینما رسانه و فیلم‌نگار بود.
در پایان این مراسم جایزه هئیت برگزاری جشن به غلام عباس فاضلی مدیر سایت پرده سینما اهدا شد.
حبیب رضایی، مهدی کریمی، رضا عطاران، شقایق فراهانی، سامان استرکی، عبدالرضا کاهانی وشیما منفرد از چهره‌های سینمایی بودند که در سومین مراسم شب منتقدان حضور داشتند. این مراسم با نمایش فیلم سینمایی "اشکان، انگشتر متبرک و چند داستان دیگر" به پایان رسید.

گزارش تصویری این مراسم را ببینید.

طناز طباطبایی

علیرضا خمسه - لیلا حاتمی

رضا عطاران

شهاب حسینی - حسن فتحی

طناز طباطبائی که همراه مادرش به مراسم آمده بود با صدای لرزان از هیئت داوران تشکر و جایزه‌ را به مادرش تقدیم کرد.

محمد سریر پس از اهدای جایزه درباره نقد حرفه‌ای و منصفانه و جای خالی آن چند جمله سخن گفت. در بخش اهدای جایزه بهترین بازیگر زن هیئت داوران جایزه را به لیلا حاتمی بازیگر فیلم کمدی "بی‌پولی" اهدا کرد، رویا تیموریان (زادبوم)، رویا نونهالی (صداها)، ترانه علیدوستی (تردید) و فریده فرامرزی (صندلی خالی) دیگر نامزدها بودند.

حاتمی در این بخش از مراسم حاضر نبود و با تاخیرجایزه‌اش را را از علیرضا خمسه دریافت کرد. خمسه هنگام اهدا لوح انجمن گفت: پارسال قول دادند در جشنواره فیلم فجر به ما یک خودرو بدهند که هنوز به وعده‌شان عمل نکرده‌اند. حسن منتقدان این است که جایزه‌شان نقد است.

من سال‌ها پیش معلم فرانسه لیلا حاتمی بودم و خوشالم که امشب این جایزه را به او می‌دهم. حاتمی با تشکر از هیئت داوران گفت: ببخشید دیر رسیدم، من شاگرد خوبی برای آقای خمسه نبودم و آموزش‌های ایشان برای این که فرانسه یاد بگیرم افاقه نکرد


آخرین پستها